Home Новини Представниця Держдепу США пояснила, чому не хоче спілкуватися з кремлівськими журналістами

Представниця Держдепу США пояснила, чому не хоче спілкуватися з кремлівськими журналістами

Американські журналісти заступилися за своїх російських колег на брифінгу Держдепартаменту США після нападок офіційного представника відомства Хізер Нойерт. Уривок відеозапису виступу опублікував у четвер, 1 березня, телеканал ABC News в своєму Twitter.

Кореспондент «Росії 1» запитав, чи має намір Вашингтон продовжувати взаємодію з Москвою з питань глобальної безпеки і ядерної зброї після послання російського лідера Володимира Путіна Федеральним зборам, в якому він розповів про новітні військові розробки.

«Ваше питання - припинимо ми переговори? Звичайно, це турбує, коли ти бачиш ролик, який демонструє, як російський уряд атакує США. Не думаю, що це конструктивно або відповідально. У мене все », - сказала вона.

Репортер Першого каналу підкреслила, що, відео показувало ракетну атаку на США. «Ви теж з Росії? Зрозуміло. Досить сказано, йдемо далі », - відповіла їй Нойерт.

Після цього виступили американські журналісти. Вони звернули увагу представника Держдепу, що їхні колеги просто задають питання, вони не чиновники. Нойерт у відповідь на це заявила, що «RT і інші так звані новинні організації фінансуються російським урядом і отримують від нього вказівки».

У залі почалася словесна перепалка, потім, як уточнює РІА Новини, журналіст Associated Press повторив слова своєї колеги з Росії про те, що в ролику не демонструє напад конкретно на США. «Це виглядає саме так. Все гранично ясно », - парирувала Нойерт.