Home Новини Сванідзе звернеться в прокуратуру через претензії Жириновського до «Еха Москви»

Сванідзе звернеться в прокуратуру через претензії Жириновського до «Еха Москви»

Журналіст Микола Сванідзе звернеться в прокуратуру зі скаргою на заяву Володимира Жириновського. що зажадав звільнити двох журналістів «Відлуння Москви». Про це Сванідзе заявив в коментарі «Еху Москви» 24 вересня.

Сванідзе заявив, що вважає вимогу Жириновського про звільнення журналістів неприйнятною і образливою. Він збирається направити скаргу генпрокурору Юрій Чайці.

Володимир Жириновський звернувся з письмовою заявою до головного редактора «Еха Москви» Олексія Венедиктова 11 вересня. Політик зажадав звільнити кореспондентів радіостанції Олексія Наришкіна і Матвія Ганапольського: першого він звинуватив в непрофесіоналізмі і навмисному заниженні даних про чисельність мітингу ЛДПР, а другого в публікації образливих зауважень на адресу самого Жириновського.

Олексій Венедиктов відзначив, що радіостанція одержує подібні скарги кожного тижня — або листом, або по телефону.

Мітинг на підтримку кандидатів від ЛДПР на виборах 8 вересня пройшов на Уклінній горі 6 вересня. За оцінками самої ЛДПР, мітинг зібрав 15 тисяч чоловік, Олексій Наришкін же, відправлений кореспондентом на Уклінну, оцінив його чисельність в 3-5 тисячі осіб. Коментуючи повідомлення з мітингу у твіттері Наришкіна, Матвій Ганапольський написав: «Жириновський обляпався. Заслужено».