Home Новини Playboy переніс вихід журналу з Ліндсей Лохан на обкладинці

Playboy переніс вихід журналу з Ліндсей Лохан на обкладинці

Ліндсей Лохан. Фото ©AFP, архівНомер журналу Playboy з фотографіями Ліндсей Лохан поступить в продаж раніше, ніж планувалося, через витік в Мережу обкладинки видання із зображенням скандально відомої актриси. Про це, повідомляє Reuters, у п'ятницю, 9 грудня, оголосив засновник Playboy Х'ю Хефнер у своєму мікроблогу. Журнал з фото Лохан, заявив Хефнер, поступить в продаж "в кінці наступного тижня", не ставши називати конкретної дати.

Раніше передбачалося, що Ліндсей Лохан 14 грудня представить номер Playboy зі своїми фотографіями на телевізійному "Шоу Елен ді Дженерес", а в продаж журнал поступить в кінці грудня.

Проте 7 грудня відомий блогер Перес Хілтон, що спеціалізується на новинах з життя знаменитостей, розмістив на своєму сайті фотографію обкладинки Playboy з фотографіями Ліндсей Лохан. Як до нього потрапив цей знімок, блогер пояснювати не став. 9 грудня, за даними Reuters, в Мережі з'явилися і інші знімки Лохан, зроблені для Playboy.

За фотосесію для Playboy Ліндсей Лохан, за даними ЗМІ, одержала гонорар в мільйон доларів. Повідомлялося, що фотографії, зроблені актрисою для чоловічого видання, повинні стати своєрідним присвяченням Мерілін Монро.