Home Новини Foх News визнав помилку в сюжеті про московські протести

Foх News визнав помилку в сюжеті про московські протести

Грецька поліція в репортажі Fox News про ситуацію в МосквіАмериканський телеканал Fox News визнав помилку з відеорядом, що показує погроми в Греції в сюжеті про московські протести. Про це в інтерв'ю радіостанції "Голос Росії" заявив віце-президент новинної служби Foх News Джон Стек (John Stack).
Джон Стек також додав, що телеканал вживе всі заходи, щоб уникнути повторення подібних помилок надалі. Відео з сюжетом про московські протести було видалено з сайту, проте запис як і раніше можна знайти на любительських аккаунтах на сайті YouTube.

Сюжет, в якому на розповідь про московські протести накладений відеоряд з погромів в Афінах, був показаний в ефірі Fox News увечері 7 грудня. Після того, як 8 грудня новина про помилку телеканалу розійшлася по російських і західних ЗМІ, сюжет був видалений.

Масові протести проти результатів виборів проходили в Москві і Санкт-Петербурзі 5 і 6 грудня. У мітингу на Чистих ставках 5 грудня взяли участь, за різними оцінками, від двох до десяти тисяч чоловік. У несанкціонованій акції на Тріумфальній брали участь близько 2 тисяч чоловік, з них більше 500 було затримано. У суботу, 10 грудня, в Москві та інших містах Росії відбудуться чергові акції протесту.