Home Новини Журналістів РІА Новини відпустили з ВВС

Журналістів РІА Новини відпустили з ВВС

Фото РІА Новини, Володимир СергєєвСпівробітників РІА Новини Яну Макарову і Григорія Назаренко, затриманих співробітниками поліції вранці 7 грудня в центрі Москви, відпустили з ВВС "Китай-Міста". Як повідомляє саме агентство, у журналістів лише перевірили документи - паспорти і редакційні посвідчення кореспондентів.


Журналістку Яну Макарову і стажиста Григорія Назаренко затримали в ході виконання ними редакційного завдання: вони знімали центр Москви, щоб подивитися, чи були посилені заходи безпеки на основних вулицях і площах. При цьому зйомки, як відзначає саме агентство, велися на мобільний телефон, а не на професійну апаратуру.

Раніше "Відлуння Москви" розповсюдило інформацію, згідно якої журналістів РІА Новини затримали безпосередньо перед ВВС "Китай-Міста", в який традиційно звозять учасників несанкціонованих акцій протесту в центрі столиці. Востаннє така акція відбулася 6 грудня, коли на Тріумфальній площі було затримано більше 500 чоловік. Частина з них після цього була відправлена до ВВС "Китай-Міста".