Home Новини Дочка Бжезінського порвала новину про Періс Хілтон в прямому ефірі

Дочка Бжезінського порвала новину про Періс Хілтон в прямому ефірі

Міка Бжезінська - дочка Збігнева БжезінськогоМіка Бжезінська - дочка Збігнева Бжезінського, колишнього радника президента США Джіммі Картера по національній безпеці - відмовилася прочитати новину про звільнення Періс Хілтон з в'язниці в уранішній програмі Morning Joe на телеканалі MSNBC. Бжезінська є співведучою в цій програмі. Запис ефіру розміщений на сайті каналу.


Міка Бжезінська заявила, що не читатиме вголос це повідомлення, яке в новинному блоці програми йшло як основне. Після короткої перестрілки зі своїм партнером по ефіру, вона схопила листки з цією новиною, узяла запальничку і спробувала їх спалити.

Проте її співведучий не дав цього зробити і забрав папери. Міка Бжезінська на цьому не зупинилася, вона забрала листки, зім'яла їх, а потім розірвала. Після цього узяла із столу копії роздрукованих повідомлень і відправила їх до машини для знищення паперу.

Глядачам програми свій вчинок Міка Бжезінська пояснила так: "Я ненавиджу її, і не вважаю, що ця новина повинна бути першою в нашому випуску". Нагадаємо, Періс Хілтон, яка провела в лос-анжелеській в'язниці за водіння автомобіля з недійсними правами 23 дні, вийшла на свободу 26 червня.