Home Новини Корпорація ВВС не змогла працевлаштувати інвалідів і нацменшості

Корпорація ВВС не змогла працевлаштувати інвалідів і нацменшості

Британська радіомовна корпорація ВВС Британська радіомовна корпорація ВВС не змогла виконати план по найму на роботу представників національних меншин і інвалідів, пише газета Daily Mail.

За відомостями видання, до грудня поточного року в штаті корпорації повинні були працювати 12,5 відсотків співробітників з числа представників британських нацменшостей, причому сім відсотків на керівних постах, і чотири відсотки інвалідів.


Програма із залучення нових працівників у ВВС тривала впродовж трьох років, проте у результаті була згорнута, оскільки результатів добитися не вдалося. Причини невдачі в керівництві корпорації не пояснюють, проте гендиректор ВВС Марк Томпсон і інші топ-менеджери через це відмовилися від премій на загальну суму в 350 тисяч фунтів.

Томпсон відзначив, що це свідомий крок керівництва корпорації, а премії виплатять тільки в тому випадку, якщо поставлені завдання по розвитку ВВС виконуватимуться.

Нагадаємо, на початку червня було оголошено про скорочення штату популярних новинних програм ВВС, The 10 O'Clock News і Newsnight, на декілька сотень осіб. Крім того, планується закрити декілька зарубіжних бюро.

Після того, як британський уряд відмовився збільшити фінансування корпорації, Марк Томпсон запропонував план скорочення витрат, який передбачає закриття одного з цифрових телеканалів BBC3 або BBC4, або деяких найменш популярних радіостанцій. В даний час штат ВВС складає близько 27 тисяч чоловік.