Home Новини Microsoft залучив "Комерсант" до створення російського порталу MSN

Microsoft залучив "Комерсант" до створення російського порталу MSN

портал MSN (Microsoft Network) Корпорація планує найближчим часом запустити російську версію порталу MSN. Переговори про постачання контента ведуться з видавничим будинком "Комерсант", пише газета "Відомості".


За словами президента Microsoft в Росії і СНД Ольги Дергунової, рішення про відкриття російської версії порталу було ухвалено після появи в РФ законів про захист прав на інтелектуальну власність.

Перший портал MSN (Microsoft Network) відкрився в серпні 1995 року. До теперішнього часу національні версії є майже в сорока країнах. Портал надає користувачам можливість пошуку інформації, миттєвого обміну повідомленнями і використання поштових сервісів, а також онлайн-магазини  і новинні служби.

На думку комерційного директора ІД "Комерсант" Павла Філенкова, угода з Microsoft буде підписана протягом декількох тижнів. Вартість послуг не розкривається. За словами Філенкова, у видавничому будинку створено спеціальний підрозділ, який займеться постачанням контента. Він, в основному, складатиметься з новин і фотографій. Розглядається також можливість постачання оригінальної аудіо- і відеопродукції.