Home Новини Репортер ABC News стане "говорячою головою Пентагону"

Репортер ABC News стане "говорячою головою Пентагону"

другий помічник міністра оборониСпеціального кореспондента телекомпанії ABC News в Білому домі Джефа Моррелла (Geoff Morrell) призначать офіційною " говорячою головою Міністерства оборони США ", повідомляє видання The Politico з посиланням на високопоставленого чиновника відомства.


В обов'язок  журналіста входитиме виступ перед ЗМІ, підготовка відеозвернень для телеканалів, а також розміщення їх і іншої інформації в інтернеті. Він також виконуватиме функції прес-секретаря Пентагону і особистого представника глави оборонного відомства Роберта Гейтса.

Офіційно його посада називатиметься - другий помічник міністра оборони. За відомостями видання, ініціатива привернути до цієї роботи журналіста виходила від самого Гейтса, що розраховує таким чином поліпшити відносини з пресою, якій належить довести, що ситуація в Іраку поліпшується.

38-річний Джеф Моррелл був прийнятий в штат ABC News у 2000 році, двічі освітлював президентські вибори в США, працював під час активних бойових дій в Іраку. Закінчив Джорджтаунський університет, ступінь магістра по журналістиці одержав в Колумбійському університеті.