Home Новини Генпрокуратура відняла у "Відлуння Москви" акції Гусинського

Генпрокуратура відняла у "Відлуння Москви" акції Гусинського

У понеділок ФСБ і генеральна прокуратура Росії заарештували 14 відсотків акцій радіостанції "Відлуння Москви". Арештовані акції були подаровані колективу "Відлуння Москви" холдингом "Медіа-міст" і його главою Володимиром Гусинським, що привело до концентрації в руках журналістів 42-відсоткового пакета.

Як повідомив головний редактор "Відлуння Москви" Олексій Венедиктов, договір дарування був підписаний ще 23 травня, хоча до кінця процедура ще не завершена. За словами Венедиктова, акція Генпрокуратури виявилася для нього несподіваною, тим більше що в середу повинні були завершитися переговори про продаж журналістському колективу частини газпромівського пакету.

В той же час гендиректор радіостанції Ігор Федутінов повідомив в ефірі, що ініціатором арешту став "Газпром". За його словами, компанія претендує на ці акції в судовому порядку, а арешт є забезпечувальною мірою. У Федутінова немає сумнівів з приводу того, яким буде рішення суду. "Радіостанція стане більш державною", - заявив він.

Минулого тижня Генпрокуратура вже заарештувала якісь векселі, що належать "Медіа-мосту", як забезпечення цивільного позову про відшкодування збитку, пред'явленого "Газпромом" главі холдингу Володимиру Гусинському і фіндиректору Антону Титову.

На сьогодні "Газпром" володіє 25 відсотками акцій плюс одна акція "Відлуння Москви". Ще 25 відсотків акцій знаходяться у нього в заставі.