Home Новини У Москві розпочинаються експерименти із впровадження цифрового телемовлення

У Москві розпочинаються експерименти із впровадження цифрового телемовлення

Перші експериментальні зони цифрового теле- і радіомовлення у Росії будуть розгорнені в Москві, Санкт-Петербурзі і в Нижньому Новгороді. Таке рішення ухвалила 25 червня колегія міністерства РФ зі зв'язку та інформатизації.

Як повідомив прес-секретар Російського агентства систем управління (РАСУ) Олександр Щеглов, цифрова система теле- і радіомовлення забезпечить якісніший формат передачі програм через космічні супутники. Одночасно будуть переобладнані приймально-передавальні наземні комплекси. РАСУ рекомендує використовувати для них вітчизняне устаткування і електронні прилади підприємств спільного виробництва з використанням досягнень російських і зарубіжних учених.

"Одним з найважливіших завдань експериментальних досліджень в експериментальних зонах для цифрового зв'язку повинен стати вибір стандарту частот електромагнітних сигналів, він повинен бути узгоджений з Міжнародним союзом електрозв'язку", - відзначив Щеглов.

За його словами, після проведення експериментів в експериментальних зонах система цифрового телебачення буде поширена на всі регіони РФ. Весь комплекс робіт з переведення Росії на цифрову систему мовлення повинен бути завершений до 2015 року.