Home Новини НТВ продовжує залишатися спірною телекомпанією

НТВ продовжує залишатися спірною телекомпанією

Пресненський міжмуніципальний суд столиці у п'ятницю так і не зміг приступити до розгляду позову колишнього генерального директора НТВ Євгенія Кисельова про визнання недійсними рішень зборів акціонерів телекомпанії від 3 квітня цього року.

Слухання відкладене на 20 липня через неявку до суду представника позивача, адвоката Гераліни Любарської, яка зайнята в іншому процесі. Раніше, 23 травня, слухання вже відкладалося, також через нез'явлення представника позивача, який тоді не був належним чином сповіщений про дату судового розгляду.

Позов пред'явлений до дочірньої компанії "Газпром-Медіа" - Leadville Investment Ltd, яка ухвалювала рішення про призначення дати проведення позачергових зборів акціонерів на 3 квітня, і до телекомпанії НТВ. 3 квітня була переобрана нова рада директорів НТВ, генеральним директором телекомпанії був призначений Борис Йордан, а головним редактором - Володимир Кулістіков.

За інформацією одного з адвокатів Leadville Investment Ltd, позивачі стверджують, що збори було проведено 3 квітня незаконно, оскільки 5 лютого колишній склад ради директорів телекомпанії призначив проведення зборів на 12 березня на території Гібралтара. Позивачі також посилаються на положення, затвердженого колишньою радою директорів статуту НТВ, згідно з яким, керівництво телекомпанії може бути переобрано тільки рішенням трудового колективу.

Адвокат відповідача розцінює вимоги позивачів як необгрунтовані. На його думку, про це свідчать численні рішення інших судів. Юрист нагадав, що 20 квітня Преображенський суд столиці відхилив позов "Медіа-моста" про визнання незаконним рішення Leadville Investment Ltd провести позачергові збори акціонерів НТВ 3 квітня у Москві.