Home Новини Журналістка «КП» поскаржилася на розпусних чиновників

Журналістка «КП» поскаржилася на розпусних чиновників

Кореспондент газети «Комсомольская правда» Олена Крив'якіна розповіла, як її домагалися високопоставлений чиновник з міністерства палива та енергетики і відомий, за її словами, депутат Держдуми. Про це йдеться в публікації видання.

За словами Крив'якіної, вона зіткнулася з сексуальними домаганнями в молодості, коли поїхала у відрядження в Заполяр'я. Тоді двоє чоловіків з владних кіл приставали до неї, «відкрито вимагали продовження банкету» і погрожували. Їх імена журналістка не називає.

Після повернення в Москву парламентарій довіз дівчину до будинку, сказавши наостанок: «Заходь до мене в Думу, випишу тобі пропуск, у мене величезний кабінет з диваном. Але мовчи».

Крив'якіна пише, що 20 років мовчала про те, що трапилося. «"У них нагорі так прийнято, і я нічого не доведу", - вирішила я після відрядження і перехрестилася, що так легко відбулася. Залишилося лише огиду і обурення цією чиновницької вседозволеністю », - згадує вона.

Раніше в Держдумі обговорювалися питання про юридичне визначення поняття «харассмент на робочому місці» і введення адміністративної відповідальності за подібні порушення. Ініціатором обговорення була заступник голови комітету у справах сім'ї Оксана Пушкіна.