Home Новини У журналу «Афіша» зміниться головний редактор

У журналу «Афіша» зміниться головний редактор

Ілля Красильщик з 1 липня покине пост головного редактора журналу «Афіша». Новим головним редактором «Афіші» стане Олександр Горбачов, що зараз посідає посаду редактора шефа. Про це Красильник повідомив у своєму фейсбуці.

Красильник перейде на посаду директора по продуктах «Афіші» і займатиметься розвитком друкованої і онлайн-версії видання. У посту у фейсбуці журналіст додав, що з осені цього року сайт «Афіші» «чекають серйозні запуски, про що буде оголошено додатково».


Ілля Красильщик очолює журнал «Афіша» з літа 2008 роки. До приходу в журнал він брав участь в розробці сайту видання. Олександр Горбачов працює в «Афіші» з 2005 року. Він починав роботу в журналі як музичний критик.

Журнал «Афіша» виходить з квітня 1999 року. Видання було засновано Іллею Оськолковим-Ценципером, що очолював його до 2003 року. У 2006 році «Афішу» придбав холдинг Володимира Потаніна «ПрофМедіа». З весни 2013 року видання входить в об'єднану компанію «Афиша-Рамблер-суп». «Афіша» виходить раз на 2 тижні, заявлений тираж — 84,3 тисячі екземплярів.