Home Новини Журналістів «Бі-Бі-сі» викрили в колупанні в носі

Журналістів «Бі-Бі-сі» викрили в колупанні в носі

Студія Бі-бі-сіГлядачі «Бі-Бі-сі» поскаржилися на те, що через нові прозорі стіни в телестудіях бачать все, що відбувається в офісі за спиною ведучих — зокрема, і непристойну поведінку журналістів компанії. Про це повідомляє The Daily Express.Як пояснює видання, глядачі діляться своїм досвідом в соціальних мережах. За останні шість місяців вони повідомили, що бачили журналістів, які позіхають або колупаються в носі, а також поїдають банани і п'ють каву.

Один користувач поскаржився на несерйозну поведінку журналістів: «Людина похмуро розповідає про повені на ВВС News. Дорослі люди на задньому плані вдають, що їх парасольки — це світлові мечі». Інший користувач помітив журналістів, що обнімаються на тлі інтерв'ю з лікарем: «Я розумію, що сьогодні п'ятниця, але все таки...»

На прозорість стін студії скаржилися і самі журналісти «Бі-Бі-сі». Як відзначає The Daily Express, вони вже охрестили новий офіс «ведмежою ямою» і заявили, що почувають себе «пандами в зоопарку». Деякі співробітники «Бі-Бі-сі» попросили, щоб скло було зроблено менш прозорим. Вони відзначили, що глядачів може образити їх некоректна поведінка під час важких репортажів або обговорення трагічних подій у студії.

Редакція новинної служби ВВС News переїхала в новий офіс з прозорими стінами в березні цього року. На сайті телерадіокомпанії говориться, що в новому офісі була створена простіша і строгіша обстановка для кращої інтеграції всіх служб «Бі-Бі-сі». Холдинг збирається заощадити на переїзді в нову студію 736 мільйонів фунтів стерлінгів в найближчі двадцять років.

Через популярну практику робити прозорі стіни в телестудіях в камеру потрапляють іноді несподівані речі. Наприклад, нерідкі випадки, коли глядачі скаржилися на попадання в кадр еротичних або порно-роликів, які або транслювалися на моніторах в редакції, або були відкриті у когось на комп'ютері.