Home Новини Обігрів трубопроводів нагрівальними кабелями

Обігрів трубопроводів нагрівальними кабелями

Обігрів водопровідних труб є надійним захистом від замерзання. Сьогодні здійснюється обігрів трубопроводів різних категорій. Зокрема, власники заміських будинків стикаються з проблемою: як захистити водопроводи, каналізаційні труби від замерзання взимку. Можна вирішити проблему, використавши теплоізоляцію, або прокладку труб на глибину, де грунт не промерзає. Але, за допомогою теплоізоляції не вдасться забезпечити надійний захист від замерзання, також не просто і прокласти труби на глибині майже півтора метра. А ще, адже, наприклад, відрізки труб, що входять в підвал удома, знаходяться над поверхнею землі, відповідно, під час морозу, є найуразливішими.

А ось кабельний електрообігрів – це досить сучасне і ефективне рішення питання замерзання труб. Конструкція з нагрівального кабелю здатна підтримувати необхідну температуру труби впродовж всього холодного періоду, чим забезпечувати її безперебійну роботу, збереження. Прагматичний спосіб дозволяє не тільки надійно захистити водопровідні, каналізаційні труби від пошкодження, замерзання, але і продовжить термін служби водопровідної, каналізаційної системи. Знижуються, відповідно, витрати на ремонт, експлуатацію інженерних комунікацій. Забезпечується безперебійна робота водопроводу, каналізації круглий рік.

Досить просто закріпити нагрівальний кабель на трубопроводі і підключити живлення. Прослужить така система більше чверті століття. Для обігріву труб використовують резистивний, або саморегульований нагрівальний кабелі. Правда, що гріє саморегульований варіант, переважно, є переважнішим. Пояснюється це просто – легкістю в проектуванні, монтажі, економічністю під час експлуатації, пише bestlifememories.com. Все це обумовлено конструктивною особливістю саморегульованих кабелів.

У кабельній системі обігріву труб, окрім нагрівальних кабелів, передбачені і термостати з датчиками температур, монтажні пристосування, за допомогою яких, власне, встановлюють нагрівальний кабель на поверхні труби. Часто використовуються і перехідні сальники, коли кабелі гріючі саморегулюючі встановлюють усередині труби, що обігрівається. Захист трубопроводу гріючим кабелем є достатньо популярним, оскільки при невеликих витратах, виключається размерзаніє, пошкодження труб взимку, розв'язуються інші завдання в різних областях промисловості.

Джерело: exeapartments.com