Читайте також

Редкое порно: порно ролики , смотреть порно видео бесплатно. , Порно 365
Home Новини

The News

Сноуден пояснив небажання спілкуватися з російською пресою

Колишній співробітник Агентства національної безпеки (АНБ) США Едвард Сноуден пояснив, чому не хоче спілкуватися з російською пресою. Він відповів на запитання кореспондентки газети «Коммерсант» Олени Черненко в Twitter.

Читати більше...

 

Журналістка «КП» поскаржилася на розпусних чиновників

Кореспондент газети «Комсомольская правда» Олена Крив'якіна розповіла, як її домагалися високопоставлений чиновник з міністерства палива та енергетики і відомий, за її словами, депутат Держдуми. Про це йдеться в публікації видання.

Читати більше...

 

Представниця Держдепу США пояснила, чому не хоче спілкуватися з кремлівськими журналістами

Американські журналісти заступилися за своїх російських колег на брифінгу Держдепартаменту США після нападок офіційного представника відомства Хізер Нойерт. Уривок відеозапису виступу опублікував у четвер, 1 березня, телеканал ABC News в своєму Twitter.

Читати більше...

 

Радіоведуча влаштувала скандал в ефірі через люб'язності слухача

Британська радіоведуча Лінсі Хіпгрейв (Lynsey Hipgrave) відмовилася спілкуватися зі слухачем, який використовував «сексистські» слова по відношенню до неї. Про це повідомляє Поступ.

Читати більше...

 

Аутсорсинг и автоматизация бухгалтерских услуг для ИП

В былые времена даже у небольшой компании был собственный штат бухгалтеров и отдел кадров, которые усердно корпели над всеми отчетами, налоговыми вычетами, заполнением деклараций и другими бумагами.

Оновлено (14.01.2018 10:25)

Читати більше...

 
По темі...