Home Події Google виділив $2,7 млн. на грант для журналістів

Google виділив $2,7 млн. на грант для журналістів

Інтернет-гігант виділив грант для журналістівІнтернет-гігант виділив грант для журналістів, який може бути використаний для просування нових способів інформування людей за допомогою інтернету.

Міжнародний інститут преси (The International Press Institute, IPI) повідомив в середу про отримання гранту від компанії Google на суму $2,7 млн. Кошти направлені на спонсорування проекту, який називається "IPI News Innovation Contest". Його мета - сприяти розвитку нових способів інформування людей в Європі, на Близькому Сході і в Африці. Гроші виділятимуться комерційним і некомерційним організаціям, що представляють цифрові проекти (включаючи мобільні), створені журналістами або для журналістів. Проекти діляться на три категорії: новинні платформи, стійкий розвиток і навчання.

Перша категорія включає проекти, що забезпечують нові способи надійного інформування і забезпечення громадян достовірною інформацією.

Друга включає пропозиції, пов'язані з новими економічними моделями - способами генерації виручки і скорочення витрат мас-медіа.

Навчання - це проекти, які вкладаються в розвиток журналістики за допомогою навчання онлайн-журналістів.

Інститут закликає журналістів всіх національностей брати участь в конкурсі на розподіл коштів від гранту. Всі заявки повинні бути подані по електронній пошті до 1 червня 2011 року.

Міжнародний інститут преси (IPI) - це глобальна мережа редакторів, керівників мас-медіа і ведучих журналістів, які вважають своїм завданням забезпечення захисту свободи преси. Інститут був заснований у 1950 році при Колумбійському університеті у Нью-Йорку. IPI - одна із найстаріших правозахисних організацій у світі.