Home Події Видавці зберуть мітинг з приводу змін в підписці від Apple

Видавці зберуть мітинг з приводу змін в підписці від Apple

сервіс App StoreРаніше цього місяця було заявлено, що Apple назвала число європейських газет, які незабаром не зможуть запропонувати своїм підписчикам на друкарську версію вільний доступ до iPad-версій через сервіс App Store, пише Рейчел МакАті (Rachel McAthy на journalism.co.uk. Згідно цьому повідомленню, Apple збирається ввести зміни, щоб не дати видавцям позбавити компанію 30-процентної платні, яку вона вимагає. Історія розвивалася минулого тижня, і, як мовиться в повідомленнях, таких як в the Financial Times, Apple заявила, що клієнтам книговидавців можна було б надати можливість набувати книг поза додатком разом з опцією покупки через додаток.

Ще невідомо напевно, чи будуть зміни торкатися також і додатків новинних медіа, хоча деякі джерела стверджують, що будуть.

Минулого тижня Міжнародна асоціація по медіамаркетінгу (International Newsmedia Marketing Association) оголосила, що організує круглий стіл в Park Inn Hotel в аеропорту Heathrow 17 лютого 2011 року з приводу підписки на tablet-додатки і зміни правил компанією Apple. Круглий стіл проаналізує новий план Apple, обговорить методи роботи з ним і розгляне альтернативні підписні моделі.

2 лютого 2011 року paidContent повідомив, що видавці в Бельгії і Франції звернулися до керівництва з проханням направити в Apple антимонопольщиків.

Apple звернення видавців не прокоментувала.