Home Події Журналісти Russia Today поранені в Єгипті

Журналісти Russia Today поранені в Єгипті

телеканалу Russia TodayЖурналісти російського інформаційного телеканалу Russia Today на арабській мові - Русыя Аль-Яум - опинилися затиснуті між протиборчими сторонами.

Висвітлюючи зіткнення прихильників і супротивників президента країни Хосні Мубарака на площі Тахрір, знімальна група RT у складі кореспондента - Абдель Салем Аділа, оператора Єгора Кривоноса і асистента оператора Олександра Сущева виявилася затиснутою між протиборчими сторонами, повідомила Russia Today. Російські журналісти, що потрапили в епіцентр масових безладів, одержали травми. У кореспондента RT потрапив камінь. Не дивлячись на травму, кореспондент Абдель Салем Аділ продовжив виходити в ефір з місця подій, підкреслюється в повідомленні RT.

«Дуже багато прихильників президента Мубарака вийшли на вулицю, десятки тисяч. На площі Тахрір вони зіткнулися з прихильниками опозиції, - повідомив він. - Ми пройшли через барикади і опинилися між двома протиборчими групами в той момент, коли почалися сутички між мітингувальниками». «Потім супротивники стали закидати один одного каменями, і ми потрапили під перехресний каменепад, - розповів Абдель Салем Аділ. – Після чого почалася тиснява, але нам вдалося вибратися на безпечну відстань і продовжити роботу».

Нагадаємо, що напередодні телеканал "Зірка" оголосив про пропажу своєї знімальної групи. Сьогодні ввечері кореспондент і оператор вийшли на зв'язок. З'ясувалося, що вони не постраждали.