Home Події Французи здають глянець американцям

Французи здають глянець американцям

Французи здають глянець американцямHearst купує у Lagardere 102 журнали в 15 країнах, зокрема в Росії і Україні за 651 млн. євро.

Французький медіахолдінг Lagardere прийняв пропозицію американської медіакомпанії Hearst про продаж свого журнального бізнесу. Сума операції складе 651 млн. євро ($892 млн.), повідомляється в прес-релізі Lagardere. У числі активів, що продаються, 102 видання в 15 країнах, включаючи Росію і Україну (а також США, Великобританію, Італію, Іспанію, Китай, Японію, Нідерланди, Чехію, Гонконг, Мексику, Тайвань, Канаду і Німеччину), плюс ліцензія на продовження видання журналу Elle на різних (мульті) платформах в цих країнах. Ліцензія коштує 8 млн. євро ($10,97 млн.) в рік, в сумі її продаж принесе $96 млн.

Hearst видаватиме Elle разом зі своїми Harper’s Bazaar і Cosmopolitan.

Видавництво журналів принесло Lagardere у 2010 році 774 млн. євро ($1061 млн.) (дані, які не пройшли аудит - Прим.ред)., але в компанії говорять, що "журнальному бізнесу не вистачає масштабу в більшості країн, і він вимагає великих інвестицій, щоб робити життєздатні продукти, зокрема, через еволюцію цифрових технологій".  Компанія, за інформацією PaidContent.org,  хоче вийти з такого сегменту, що "поволі росте".

Операцію ініціював виконавчий директор Арно Лагардер (Arnaud Lagardere), який намагається виправити положення медіахолдінга, продавши слабкі активи і невеликі пакети акцій, і інвестуючи в новий спортивний дивізіон і фокусуючись на ключових медіаактивах", - повідомляє Reuters.

За інформацією агентства, Лагардер вирішив, що його міжнародний журнальний бізнес дуже малий, щоб ефективно конкурувати з конкурентами в США - медіакомпаніями Conde Nast і Hearst.

"Очікується, що операція буде завершена в третьому кварталі 2011 року", -  мовиться в прес-релізі французької компанії.