Home Події Журналісти ВВС провели страйк

Журналісти ВВС провели страйк

штаб квартира служби іновіщання - ВВС World ServiceВони шоковані скороченнями персоналу в службі іновіщання і звинувачують уряд

Журналісти британської суспільно-правової телерадіокорпорації ВВС провели в середу страйк перед Bush House, штаб квартирою служби іновіщання - ВВС World Service. Вони протестували проти запланованих скорочень 650 чоловік(більше 25% співробітників) цього підрозділу. ВВС World Service припинить іновіщання на семи мовах. П'ять (мовних) департаментів іновіщання вже закриті. Ці заходи необхідні тому, що держава скорочує фінансування служби на 16%. Журналісти вважають, що скорочення приведуть до того, що в країнах Карибського басейну, Афганістані і Пакистані ВВС World Service більше не прийматимуть і там не буде "незалежного, аналітичного віщання".

Скорочення людей дозволить заощадити за три року 46 млн. фунтів, повідомила в середу ВВС. Ці заходи дозволять відмовитися від фінансування служби з боку міністерства закордонних справ Великобританії, сказав директор ВВС World Service Пітер Хорокс (Peter Horrocks). В майбутньому робота служби фінансуватиметься за рахунок абонентської платні.

"Це важкий день для ВВС World Service", відзначив Хорокс. Служба була заснована у 1932 році, має річний бюджет в 272 млн. фунтів і охоплює віщанням 180 млн. чоловік. З 32 мов, на яких віщає служба, вже припинено віщання на македонській, сербській і албанській мовах, повідомляє personlich.com.