Home Події Журналісти Independent голосують за страйк в газеті Лєбєдєва

Журналісти Independent голосують за страйк в газеті Лєбєдєва

the Independent Журналісти британських газет the Independent і Independent on Sunday повинні проголосувати за страйк у наступному місяці на знак протесту проти умов оплати праці і роботи у виданнях, що випускаються компанією Independent Print. Про це повідомляє the Guardian. Члени національної спілки журналістів сказали, що двопроцентне підвищення оплати праці, почате у січні, насправді дало зростання 1,2 відсотка, тому що відбулося тільки у квітні.

У документі, прийнятому членами профосоюзу, наголошується, що "запропоноване менеджментом річне зростання зарплати в 1,2 відсотка - в реальному виразі означає скорочення зарплати - і категорична відмова винагородити зусилля персоналу у 2010 році". "Відділення профспілки відзначає занепокоєння і тривогу у зв'язку із тривалою роботою і поганими умовами праці", - мовиться в документі.

Персонал усвідомлює заклопотаність питаннями наднормової роботи і з моменту запуску в кінці жовтня 2010 року двадцятипенсового додатку i до газети the independent.

У листопаді відділення співробітників Independent, що входять в Національний союз журналістів, повідомляло про плани направити офіційну скаргу на дії менеджменту газети Олександра Лєбєдєва, зокрема на те, що i була запланована і випущена "необдумано".

Зараз відділення журналістів повідомило про те, що "стурбоване наднормовою і нераціональною кількістю часу, який витрачається персоналом на виробництво. Члени профспілки ясно дають зрозуміти, що кожний з них підтримує успіх. Проте вони пояснюють, що не готові до того, щоб наднормові години стали нормою".

Члени профспілки голосуватимуть у наступному місяці, вибираючи між страйком або акцією у вигляді короткострокового страйку.

Раніше заплановане голосування було відмінено через свята і можливі затримки з доставкою кореспонденції через Різдвяні свята.