Home Події Russia Today змінює думку про Росію

Russia Today змінює думку про Росію

Перший російський інформаційний телеканал на англійській мові - RT був запущений у 2005 роціРівно п'ять років виповнилося сьогодні з моменту початку віщання російського інформаційного телеканалу Russia Today.

Згідно дослідженню компанії Kantar Media в жовтні і листопаді 2010 року, 70% глядачів RT Великобританії за останні 5 років стали більш інформовані про Росію, тоді як в середньому для британців цей показник в 2,3 разу нижче (30%). За цей період відношення до Росії серед британських глядачів RT покращало в 2,5 разу (41%), в порівнянні з рештою жителів країни (17%). За даними Kantar Media, глядачі RT бачать у російському телеканалі альтернативу упередженому новинному мейнстріму і дивляться RT, щоб одержати достовірнішу інформацію про Росію.

У столиці США - Вашингтоні і в Нью-Йорку 71% глядачів телеканалу (респонденти, що дивилися RT за останній місяць) за 5 років з моменту запуску RT стали більш інформовані про Росію, за даними дослідження Nielsen (восени 2010 року опитані 2192 респондентів у Вашингтоні і 2180 респондентів у Нью-Йорку). Для порівняння в середньому серед жителів цих міст даний показник в 2 рази нижче.

"З самого початку нашої роботи п'ять років тому, ми поставили собі мету показати зарубіжній аудиторії справжню Росію, все, що з нею пов'язано: історію, культуру, економіку, політику, - говорить головний редактор RT Маргарита Симоньян. - Тепер, коли нам виповнилося 5 років, можна з упевненістю сказати, що щоденна праця великого колективу професіоналів дала свої результати".

Перший російський інформаційний телеканал на англійській мові - RT був запущений у 2005 році. 10 грудня виконується 5 років з моменту початку його віщання, яке ведеться цілодобово з Москви і зі телестудії у Вашингтоні. У серпні 2010 року RT першим з російських каналів став фіналістом престижної телевізійної премії "Емі Інтернешнл" Міжнародної академії телебачення в номінації "Новини".