Home Події Собкор "Експерту" одержав диплом за відродження жанру журналістської книги

Собкор "Експерту" одержав диплом за відродження жанру журналістської книги

Сергій СумленнийКнига "Німецька система: З чого зроблена Німеччина і як вона працює" вийшла в червні 2010 року.

Її автор - Сергій Сумленний, власний кореспондент журналу “Експерт” у Німеччині, розібрав особливості німецької національної психології, механізми функціонування німецького суспільства і повсякденне життя німців, зруйнувавши багато поширених міфів про Німеччину. В інтерв'ю Сергій Сумленний розповів, що в книзі цілий розділ присвячений культурному і медійному ландшафту Німеччини: "Там я написав про німецьких журналістів, які відрізняються від російських по багатьох параметрах. Німецькі журналісти - корпорація з дуже чіткою самоідентифікацією, чітким розумінням того, хто вони і що вони роблять. Вони сприймають себе як сторожових псів демократії, в хорошому сенсі слова".

Премія "Суспільна думка-2010" вручалася в рамках міжнародного книжкового ярмарку non/fictio№12 на початку грудня 2010 року у Москві. Сергія Сумленного нагородили спеціальним дипломом за відродження жанру журналістської книги.

- Я дуже радий отриманню цієї нагороди, а також успішним продажам книги. Це означає, що в Росії стала затребувана якісна інформація про зарубіжні країни, - вважає Сергій Сумленний. - Те, що першим цей суспільний інтерес почав задовольняти журнал "Експерт", недивно. Завдяки своїй мережі зарубіжних власкорів "Експерт" вже багато років робить ставку на щільне, постійне і професійне висвітлення світової економіки і політики. Книга "Німецька система" - це ще один крок, який "Експерт" робить для того, щоб зробити світ зрозумілішим читачу".