Home Події Друге за величиною інформагентство Німеччини оголосило про банкрутство

Друге за величиною інформагентство Німеччини оголосило про банкрутство

Друге за величиною інформагентство Німеччини оголосило про банкрутствоВсі шість дочірніх підприємства медіахолдингу DAPD оглосили про своє банкрутство. Під загрозою втрати роботи опинилися 299 з 515 працівників холдингу.

Зарплату за вересень співробітники агентства не одержали. Джерело в агентстві повідомляє, що зарплату виплатять в жовтні і листопаді. Призначений тимчасовий керівник визначить долю агентства в кінці листопада.

"Під час процедури банкрутства підприємства DAPD продовжуватимуть випускати ЗМІ. Клієнти одержуватимуть продукти такої ж якості і в тому ж об'ємі, що і раніше, - підкреслюється в заяві агентства.

Виконавчий директор DAPD Мартін Фордервулбеке заявив, що цей крок може привести "до нормального вирішення ситуації для компанії і працівників".

DAPD було утворено в 2010 році після злиття агентства DDP і німецького підрозділу американського інформагентства Associated Press (AP). Основним конкурентом DAPD є державне інформаційне агентство Deutsche Presse Agentur (DPA).

Конкуренція на німецькому ринку між інформагентствами надзвичайно висока. На свою частку ринку крім національних агентств країни претендують Reuters і AFP .