Home Події Marie Claire відфотошопив принцесу по частинах

Marie Claire відфотошопив принцесу по частинах

Кейт Мідлтон (Кate Middleton)Кейт Мідлтон (Кate Middleton), герцогиня і дружина принца Вільяма, є мрією для редакторів журналів про моду. Запити сфотографуватися для обкладинок видань Мідлтон регулярно відхиляє. І навіть Анна Вінтур, шеф-редактор американського Vogue, дістала від неї відмову. Але дивним чином Кейт опинилася на обкладинці південноафриканської версії журналу Marie Claire. Яким чином? Дуже просто: за допомогою фотошопу, пише meedia.

На обкладинці журналу розміщено фото Кейт в платті південноафриканського дизайнера Кліва Рандла. Заголовок свідчить: “Kate Middleton - Fashion’s new royal icon wears SA’s best local designs” (Кейт Мідлтон, нова королева моди, носить речі кращих південноафриканських дизайнерів). Поряд розміщено назву рубрики: ілюзорний подарунок і зірочка, вказуюча на напис внизу, в якій повідомляється про те, що "звичайно, вона не фотографувалася. Але їй слідувало б це зробити".

Аспасія Каррас, шеф-редактор журналу, пояснила газеті the Daily Telegraph маніпуляції з фотографією героїні на обкладинці: "Ми були такі вражені весняним весіллям і життям принцеси, що вибрали Кейт як зірку обкладинки серпневого номера".

І додала:"Обкладинка це і гіперреалістична ілюстрація, і подарунок новій королівській персоні". Дуже зухвало.

Фактично обличчя і руки Кейт були приставлені до тіла моделі, на якій було плаття південноафриканського дизайнера.