Home Події У журналу "Російський репортер" вкрали аккаунти в twitter

У журналу "Російський репортер" вкрали аккаунти в twitter

Невідомі зламали два аккаунта, що належать виданню, - @russianreporter і @ShkolaRR (Літня школа "Російського репортера"). У сторінок "Русрепа" в соцмережі було декілька тисяч підписчиків.

Як написав редактор сайту Тімур Юсупов, "увечері 22-го ми, як завжди це бувало, не поспішаючи коментували черговий матч Євро-2012. Вранці в неділю я вже не зміг зайти на редакційний аккаунт @russianreporter. Спробував відновити пароль, запитавши його на поштову скриньку, але тут з'ясувалося, що і адресу зв'язаного з аккаунтом ящика хтось вже поміняв. Тоді я вирішив спробувати зайти на свій особистий аккаунт, але і тут у мене нічого не вийшло. Ситуація в точності повторилася".

Відновлення паролів не принесло результатів, оскільки адресу зв'язаної з аккаунтами поштової скриньки хтось вже поміняв.

Служба підтримки twitter "покартала" "Русреп" за те, що аккаунт не був прив'язаний до телефону і уточнила, що повернути аккаунти неможливо. "Зрозуміти причини я теж не в змозі, - сказав Тімур Юсупов, - від нашого імені не розсилають листів і не спамят, наші записи не видаляють, нас не шантажують. Зловмисники просто мовчать".