Home Події Медіакомпанія Axel Springer закриває п'ять журналів в Іспанії

Медіакомпанія Axel Springer закриває п'ять журналів в Іспанії

Медіакомпанія Axel Springer закриває п'ять журналів в ІспаніїЯк повідомляє new-business.de, закриття журналів відбувається через складні економічні умови, в яких опинилася і Іспанія і медіагалузь країни.

Представник прес-служби концерну пояснив, зокрема, що у зв'язку з цим "компанія провела реструктуризацію власного бізнесу, в рамках якої були закриті журнали "eGirl", "Auto Bild Classic", "Auto Bild Sportscars", "Audio Video Foto Hoy" і "Fotografia Facil".

Компанія зосередиться на продуктах, що залишилися, в Іспанії: "Auto Bild", "Auto Bild 4x4", а також різних комп'ютерних і ігрових журналах.

Скільки людей буде звільнено із закритих журналів, не повідомляється.

"Цей крок сумний, але на жаль, необхідний. Працівники проінформовані про плановані заходи в повному об'ємі", - цитує new-business.de представника прес-служби Axel Springer.

Компанія Axel Springer нерідко закриває видання "з економічних причин" в різних країнах. У 2010 році компанія "Аксель Шпрінгер Раша" - дочірня компанія Axel Springer AG в Росії - вирішила не продовжувати ліцензійний договір з Newsweek Inc на випуск журналу "Російський Newsweek". У цьому ж році в Чехії були закриті молодіжні видання Popcorn і Top Divky.