Home Події Німці розширюють медіаплацдарм в Польщі

Німці розширюють медіаплацдарм в Польщі

Німці розширюють медіаплацдарм в ПольщіМедіакомпанія Ringier Axel Springer Media AG набуває 75 відсотків провідного польського новинного порталу onet.pl за 217,5 млн. євро. Про це повідомляється на сайті компанії.

За даними медіакомпанії, аудиторія порталу охоплює майже 70 відсотків користувачів польського Інтернету. Ресурс пропонує інформаційний контент і різні сервіси. Тепер німцям разом з найбільшою бульварною польською газетою Fakt належить і найбільший в Польщі онлайн-портал.

Решту 25 відсотків Onet.pl контролює материнська компанія TVN S.A.

"Придбання порталу - черговий етап в розвитку нашого молодого бізнесу, який дозволить оптимально розширити нашу онлайн-пропозицію. Одночасно ми наблизилися до найважливішої нашої мети: збільшенню нашої ринкової частки за допомогою інвестицій в успішні онлайн-проекти" - прокоментував операцію Флоріан Фелс, виконавчий директор Ringier Axel Springer Media AG.

"Разом з самими тиражними газетами компанія займеться в трьох-чотирьох країнах лідерами в області цифрових медіа".

Die Ringier Axel Springer Media AG - спільне швейцарсько-німецьке підприємство було створено 1 липня 2010 року для об'єднання бізнесів компаній в країнах центральної і східної Європи.

В даний час компанія оперує в Польщі, Чехії, Словаччині і Сербії. Їй належать близько 70 газет і 60 онлайн-ЗМІ.