Home Події Мобільна онлайн-аудиторія FT виросла після виходу з App Store

Мобільна онлайн-аудиторія FT виросла після виходу з App Store

Мобільна онлайн-аудиторія FT виросла після виходу з App StoreУ червні 2011 року газета пішла з App Store і запустила власний додаток для iРad, щоб не ділитися прибутком з Apple.

"Наша аудиторія не скоротилася, а виросла, у нашого додатку для мобільних пристроїв більше двох мільйонів користувачів. Це більше ніж, коли-небудь було у наших додатків для iPad", - сказав Роб Грімшоу, управляючий директор Financial Times під час конференції GigaOM’s paidContent 2012.

У червні 2011 року газета пішла з iTunes App Store і запустила власний додаток для iРad, щоб не ділитися прибутком з Apple. За словами Грімшоу, цей крок вже окупився.

Відповідаючи на питання - чи не втратила газета можливості для просування, покинувши iTunes, Грімшоу сказав: "Мені не потрібен Apple, щоб сказати всьому світу: ось газета Financial Times. Нам вже 120 років". Він додав, що додатки в iTunes, на його думку, не призначені для видавців, оскільки не приносять нормальної виручки. "Я не впевнений, що це все не накриється", - сказав він.

Грімшоу поділився досвідом впровадження платного доступу. У сайту газети 285 тис платних підписчиків (а щоденний середній тираж за даними на квітень 2012 року 305'685 екз).

Найбільшою перешкодою, за його словами, було не знайти правильну ціну, а знайти правильне бачення ситуації (на ринку): "Видавці звикли бути B2B-операторами. Ми не знаємо наших клієнтів".