Home Події Пилип Кіркоров послав українського журналіста

Пилип Кіркоров послав українського журналіста

Пилип Кіркоров послав українського журналістаСпівак Пилип Кіркоров, який неодноразово ставав учасником скандалів через свою поведінку, знову узявся за старе і знову показав себе надзвичайно емоційною і нестриманою людиною. Цього разу він оскандалився в Києві.

Поп-короля, що прилетів до Києва на гастролі, команда українського телеканалу «1+1» зустріла в аеропорту, пише сайт журналу "Таємниці зірок". Все починалося мило і безневинно.

Пилип Бедросович, здавалося, був в нормальному настрої. Журналіст Віталій Седюк подарував Кіркорову набір з двох дитячих сосок. Одну для дочки Кіркорова Алли-Вікторії, другу — для дочки Анни Лорак Софії. Адже Пилип став її хресним татом.

— Тобто я повинен поділитися з Лорак? — гмикнув Кіркоров. — А можна я залишу собі про всяк випадок?! Раптом мені найближчим часом знадобиться друга соска?

Кіркоров, видно, натякав на появу сина — братика для Алли-Вікторії.

— Натяк Пилипа ми зрозуміли і купили йому другий комплект сосок, — розповідає Віталій Седюк у відеосюжеті, — щоб вручити вже у готелі.

Здавалося б, новоспечений тато повинен був хоч би подякувати щедрим журналістам. Але Пилип подарунку не те що не зрадів. Він його... розсердив!

— Йди на х..! — процідив скрізь зуби Седюку Кіркоров, коли той протягнув йому ще дві соски.

Журналіст Віталій Седюк розповів журналу "Таємниці зірок", що до суду подавати на російського співака не збирається.

"Я його навіть звинувачувати ні в чому не хочу. Судити повинні його глядачі, люди, які його слухають. Я, як журналіст, можу показати факти, але судити — це вже не моя справа", - заявив журналіст.

— Тобто ви його вибачили?

— Я його не прощаю. Я відношуся до цього, як до роботи. Близько до серця не приймаю, хоча насправді іншу людину це, може, і образило б. Я ж не звертаю на це уваги. Ця історія мене загартувала. І я не переживаю.

— А на концерт до Пилипа підете ?

— Знаєте, ще в аеропорту він запросив на концерт. Але коли дізнався телеканал, вже був не радий. Запрошувальні у нас є, може, редактор наш піде. Але я точно не піду! Робитиму інші сюжети — не про Кіркорова.