Читайте також
 найти утонувший автомобиль . http://katanasword.ru/dress-kod-v-sushi/161-futbolki
Home Події Newsru.com став текстовим через ураган "Сенді"

Newsru.com став текстовим через ураган "Сенді"

Скріншот з сайту newsru.comНовинний сайт Newsru.com перейшов на роботу в полегшеній версії із-за урагану "Сенді". З 30 жовтня портал, сервери якого розташовані в США, доступний в текстовому варіанті.

Крім того, на головній сторінці Newsru розміщено попередження: "У зв'язку з відключенням електрики в Нью-Йорку в роботі нашого сайту можуть бути перебої. Приносимо свої вибачення".Як розповіла головного редактора Newsru.com Олена Березніцкая-Бруні, серверна сайту знаходиться на Манхеттене, устаткування торкнулося відключеннями електроенергії. "Оскільки там знаходяться всі наші сервери, нам поки вдалося підняти тільки текстову версію, без картинок, полегшену, яка не вимагає великих навантажень", - цитують головного редактора РІА Новини.

"Зараз ми б'ємося над тим, щоб редактори могли ставити там свіжі новини, - розповіла Березніцкая-Бруні. - На даний момент у нас є текстова версія з останніми оновленнями десь опівночі". В даний час ведуться відновні роботи. Коли Newsru.com зможе запрацювати в звичайному режимі, поки невідомо.

Ураган "Сенді" обрушився на східне побережжя США у понеділок, 29 жовтня. Перший удар припав на прибережні райони штатів Нью-Йорк і Нью-Джерси. За останніми даними, жертвами урагану стали 14 жителів США, ще одна людина загинула в Канаді.

Тропічний шторм викликав рекордне підвищення рівня моря у побережжя Нью-Йорка - вода піднялася на чотири метри, тунелі метрополітену затоплені. Декілька мільйонів жителів міста залишилися без електрики.

У зв'язку з ураганом були закриті багато міських об'єктів і служби найбільшого мегаполісу США. Багато американських видань, зокрема, The New York Times, The Wall Street Journal і Newsday, на час урагану відмінили платний доступ до своїх сайтів.