Home Події Австралійський радіоведучий встановив рекорд за тривалістю інтерв'ю

Австралійський радіоведучий встановив рекорд за тривалістю інтерв'ю

Пітер Фітц-Саймонс (зліва) і Річард Гловер під час інтерв'ю. Фото з сайту abc.net.auВедучий австралійської радіостанції ABC Річард Гловер (Richard Glover) встановив світовий рекорд за тривалістю радіоінтерв'ю тет-а-тет - 24 години. Про це повідомляється на сайті ABC.

Гловер взяв інтерв'ю у відомого австралійського письменника Пітера Фітц-Саймонса (Peter FitzSimons). Інтерв'ю проводилося з 10 годин ранку неділі, 11 грудня, до 10 годин понеділка. Гловер і Фітц-Саймонс розмовляли в головному офісі радіостанції ABC в Сіднеї. За ходом інтерв'ю могли спостерігати всі охочі.

Провівши 24-годинне інтерв'ю, Гловер і Фітц-Саймонс встановили новий рекорд для Книги Гіннесу. Минулий рекорд був встановлений іспанським журналістом Педро Руїсом (Pedro Ruiz) у 2009 році - він провів радіоінтерв'ю тривалістю 12 годин 30 секунд.

Представники Книги рекордів Гіннесу були присутні на інтерв'ю, стежачи за тим, щоб ніхто більше не брав участь в бесіді і щоб питання не повторювалися. Як пише The Australian, після закінчення заходу Гловеру і Фітц-Саймонсу був вручений сертифікат про встановлення рекорду, нагороди і спеціальний торт.