Home Події Федеральні канали показали сюжети про мітинги

Федеральні канали показали сюжети про мітинги

Кадр з репортажу "Першого каналу" про мітинг на Болотяній площіСюжет про багатотисячний мітинг опозиції в Москві 10 грудня став головною новиною 19-годинного інформаційного випуску на телеканалі НТВ.

Акції "За чесні вибори", яка відбулася на Болотяній площі, був присвячений повноцінний сюжет, що передує закадровим текстом ведучого, який читав Олексій Півоваров. Демонстрації, які пройшли у суботу по всій Росії, були названі наймасовішими мітингами за останні десять років.

Під час мітингу кореспондент телеканалу знаходився на Болотяній площі, звідки і виходив в ефір. Після сюжету про московський мітинг в ефір вийшов ще один закадровий текст, присвячений мітингам опозиції в Санкт-Петербурзі, Хабаровську та інших містах.

Раніше у суботу інформація про мітинги проти фальсифікацій на виборах з'явилася в новинних випусках "Першого каналу" і "Росії-24". Протягом дня ці телеканали показали декілька репортажів про акції протесту.

Напередодні ввечері в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що ведучий новин НТВ Олексій Півоваров відмовився виходити в ефір 10 грудня, якщо сюжет про мітинги не увійде до вечірнього випуску. Згодом телекомпанія спростувала цю інформацію.

У мітингу на Болотяній площі в Москві взяли участь, за різними оцінками, від 25 до 85 тисяч чоловік. Одним з тих, що виступали був тележурналіст Леонід Парфьонов, у минулому багаторічний співробітник НТВ. Його мова була присвячена критиці російського телебачення. Сучасний телеефір він охарактеризував як "похабень з бадмінтоном і амфорами" і зажадав віддати половину ефірного часу опозиції.