Home Події Британська поліція заарештувала детектива News of The World

Британська поліція заарештувала детектива News of The World

Глен Малкер. Фото ©AFPПоліція Лондона в середу, 7 грудня, в черговий раз заарештувала приватного детектива таблоїду News of the World Гленна Малкера (Glenn Mulcaire), підозрюваного в незаконному прослуховуванні голосової пошти і перешкоджанні правосуддю. Про це повідомляє ВВС News.
За даними телеканалу, незабаром після арешту Малкера випустили під заставу. За інформацією The New York Times, у розпорядженні лондонських слідчих знаходиться понад 11 тисяч сторінок записів Малкера, в яких відображається суть його взаємостосунків з таблоїдом і описується ряд конкретних завдань.

Разом з Малкером підозрюваними у справі проходять ще 19 чоловік, включаючи колишній підрозділ видавництва Руперта Мердока News International Ребеку Брукс (Rebekah Brooks) і колишнього главреда News of the World Енді Коулсона (Andy Coulson).

Раніше, у 2007 році, Малкер вже провів півроку у в'язниці по звинуваченню в прослуховуванні голосової пошти членів британської королівської сім'ї. У липні 2011 року Малкер вибачився перед всіма, кого він так чи інакше зачепив своїми діями. В опублікованій заяві Малкер пояснив, що всі правопорушення він здійснював по вказівці своїх наймачів.

Скандал навколо незаконних способів, якими News of the World здобував ексклюзивну інформацію для своїх публікацій, розгорівся в кінці 2010 року. Тоді цілий ряд знаменитостей звернулися до суду зі скаргами на прослушку своїх телефонів. В цілому, за версією слідства, від протизаконних дій співробітників таблоїду могли постраждати близько 1800 чоловік.

У липні 2011 року News Corp. Руперта Мердока оголосила про закриття скандального таблоїду, що випустив свій перший номер у 1843 році.