Home Події Журнал Forbes прийшов до Грузії

Журнал Forbes прийшов до Грузії

Журнал Forbes прийшов до ГрузіїУ Грузії в четвер, 8 грудня, відбулася презентація Forbes Georgia - першого номеру місцевої версії журналу Forbes, повідомляє "Новості-Грузія".

"Грузинська версія Forbes є 20 міжнародним виданням в сторічній історії журналу", - заявив на презентації головний редактор Forbes Georgia Реваз Сакеварішвілі.
"Метою Forbes Georgia є інформування громадськості про грузинський бізнес і досягнення в економіці країни", - відзначив Сакеварішвілі, додавши, що редакція журналу також публікуватиме історії окремих підприємців.

Forbes Georgia виходитиме раз на місяць тиражем три тисячі екземплярів. У роздріб ціна журналу складе шість доларів. Паралельно із запуском першого номеру журналу почав роботу інтернет портал видання.

На обкладинці першого номера журналу Forbes Georgia розміщений портрет Біла Гейтса, як людини, яка за словами видавців, повністю відповідає ідеології видання, як успішний бізнесмен. Основний контент в журналі спочатку буде іноземним, але з часом в ньому з'явиться більше матеріалів про Грузію.

Журнал Forbes Georgia випускатиме видавничий будинок Media Partners JSC у партнерстві з американською компанією Forbes Media LCC на підставі ліцензійного договору.

Forbes є одним з найбільш авторитетних світових видань на ділову тематику. В даний момент журнал має локальні версії в 10 країнах світу, зокрема в Росії, Ізраїлі, Україні, Китаї і Туреччині.