Home Події "Відлуння Москви" поскаржилося на хакерів в Генпрокуратуру і управління "К" МВС.

"Відлуння Москви" поскаржилося на хакерів в Генпрокуратуру і управління "К" МВС.

Олексій ВенедіктовКерівництво радіостанції "Відлуння Москви" направило заяву в Генеральну прокуратуру, Міністерство внутрішніх справ і управління "К" МВС, що займається боротьбою з кіберзлочинністю, за фактом DDoS-атаки на сайт радіостанції 4 грудня. Про це повідомляється на сайті "Відлуння Москви".


Як повідомляє "Відлуння", заяви були подані проінформувати правоохоронні органи про атаку на сайт, що відбулася. Крім того, в заяві міститься прохання "вжити термінові заходи по забезпеченню захисту" радіостанції "Відлуння Москви" і її сайту.

Заяви в Генпрокуратуру і МВС були підписані головним редактором радіостанції "Відлуння Москви" Олексієм Венедіктовим і головним редактором сайту "Відлуння" Андрієм Ходорченковим. Про підготовку звернень в правоохоронні органи в блогі радіостанції повідомлялося ще вчора.

Крім того, в неділю, 4 грудня, "Відлуння Москви" направило заяву з повідомленням про DDoS-атаку в ЦВК. У документі мовилося, що керівництво радіостанції зв'язує атаку на свій сайт з інформацією про порушення на виборах, яку публікувало "Відлуння". Зокрема, сайт "Відлуння Москви" став інформаційним партнером проекту "Карта порушень" після того, як банер "Карти" був прибраний з сайту "Газеты.ру".

Олексій Венедіктов додав у понеділок у своєму Twitter, що холдинг "Медіа" Газпрому, в який входить "Відлуння Москви", вже почав роботу "по виявленню організаторів і учасників вчорашньої атаки на сайт".

В день виборів в Державну Думу DDoS-атаці піддалися відразу декілька сайтів незалежних ЗМІ. У їх числі сайти "Комерсанта", "Великого міста", The New Times і Slon.ru. До вечора неділі більшість сайтів відновили роботу, проте сайт "Комерсанта" недоступний дотепер.