Home Події У Reuters зміниться виконавчий директор

У Reuters зміниться виконавчий директор

У Reuters зміниться виконавчий директорУ Reuters зміниться виконавчий директорВ кінці грудня 2011 року виконавчий директор Thomson Reuters Томас Глосер (Thomas H. Glocer) покине свій пост. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі інформаційного агентства.

Глосера змінить Джеймс Сміт (James C. Smith), який в даний час займає пост управляючого директора. Як відзначає The Washington Post, під керівництвом Сміта останнім часом пройшли найбільш вигідні для компанії операції.

Видання також уточнює, що офіційно відставка директора підноситься як добровільний відхід, проте ще у вересні, коли Сміта назвали можливим кандидатом на пост глави, Глосер не підтверджував готовність залишити посаду.

Глосера відправлять у відставку на тлі сильного падіння акцій - на початку цього року цінні папери Thomson Reuters на біржі в Нью-Йорку коштували 36 доларів, в лютому і березні ціни піднімалися вище 40 доларів за штуку. Потім акції почали дешевшати, а в серпні відбувся стрімкий обвал котирувань. На торгах 1 грудня за цінні папери Reuters давали не більше 27 доларів за штуку.

The New York Times пише, що останнім часом Reuters не вдавалося залучати нових клієнтів для своїх торгово-інформаційних систем. Крім того, частину клієнтської аудиторії переманювали до себе конкуренти, зокрема, Bloomberg і Dow Jones.

Через падіння акцій інформаційного агентства сім'я Томсон, якій належить частка в розмірі 55 відсотків, втратила близько 5 мільярдів доларів за останній рік.

Томас Глосер очолював Thomson Reuters з 2008 року, коли компанія була утворена в результаті злиття британського агентства Reuters і канадської медіакомпанії Thomson Corporation. Глосер завоював довіру інвесторів тим, що провів успішну реструктуризацію агентства, яка, крім усього іншого, включала також і масові звільнення.