Home Події Замглави "Голосу" написав відкритий лист керівництву НТВ

Замглави "Голосу" написав відкритий лист керівництву НТВ

Заступник глави правозахисної організації "Голос" Григорій МельконьянцЗаступник глави правозахисної організації "Голос" Григорій Мельконьянц написав відкритого листа керівництву НТВ з вимогою не випускати в ефір документальний фільм про організацію. Про це повідомляється на сайті "Голосу".

У листі, адресованому генеральному директору НТВ Володимиру Кулістікову і головному редактору телеканалу Тетяні Мітковій, Мельконьянц заявив, що заперечує проти трансляції фільму "Голос нізвідки", в якому без його дозволу було використано його зображення.


Мельконьянц має на увазі інцидент, коли представники телеканалу НТВ прийшли в офіс "Голосу" і спробували взяти інтерв'ю у його співробітників. Не дивлячись на відмову Мельконьянца та інших правозахисників давати їм інтерв'ю, журналісти продовжували вести зйомку, задаючи співробітникам "Голосу" питання про суть їх роботи і про джерела фінансування організації. На всі питання і репліки журналістів Мельконьянц відповідав: "Ви - сурковська пропаганда". Про цю подію стало відомо з відео, яке Мельконьянц зняв на мобільний телефон.

У своєму листі Мельконьянц підкреслив, що під час цієї зйомки журналісти НТВ "поводилися нахабно і по-хамському" і зверталися до співробітників "Голосу" "в недозволенній для цивілізованої людини манері". Мельконьянц додав, що він виступає проти практики отримання інтерв'ю "за допомогою пресингу і агресивного натиску" і попросив пояснити журналістам НТВ, що такі методи "неетичні".

Григорій Мельконьянц відзначив, що, на його думку, використання цієї зйомки "здійснюється не в публічних інтересах", а з метою зганьбити його "честь і гідність перед глядачами телеканалу НТВ". Мельконьянц послався на статтю 152.1 Цивільного Кодексу РФ, згідно якої використання зображення громадянина і відеозапису з ним неприпустимо без його згоди.

В середу, 30 листопада, на сайті НТВ з'явився анонс випуску передачі "Надзвичайна подія. Розслідування" під назвою "Голос нізвідки". Згідно анонсу, у фільмі буде розказано, "хто спонсорує асоціацію "Голос" і від кого залежать незалежні спостерігачі". Фільм буде показаний на НТВ у п'ятницю, 2 грудня, о 19:30.