Home Події Викрадачі репортера ВВС проігнорували ультиматум ХАМАС

Викрадачі репортера ВВС проігнорували ультиматум ХАМАС

Палестинське угрупування "Армія Ісламу" відповіло відмовою на вимогу руху ХАМАС звільнити репортера ВВС Алана ДжонстонаПалестинське угрупування "Армія Ісламу" відповіло відмовою на вимогу руху ХАМАС звільнити репортера ВВС Алана Джонстона.

Як повідомляє AFP, увечері 20 червня бойовики розповсюдили відеозвернення, в якому повторили умови звільнення британця."Поки вони (власті Великобританії - Lenta.Ru) не виконають наші вимоги, полонений не буде відпущений. Якщо ж обставини погіршають, ми звернемося до аллаха, щоб дізнатися, що нам робити з репортером, навіть якщо нам доведеться страчувати його", - заявив представник бойовиків.

18 червня ХАМАС висунув ультиматум "Армії Ісламу" з вимогою звільнення Джонстона. У відповідь бойовики застерегли хамасовців від подібних заяв. "Не ставайте причиною розпалювання релігійного конфлікту між нами. Тільки аллах знає, чим він може закінчитися. Наша зброя направлена тільки на євреїв, завойовників і їх помічників", - мовиться в зверненні "Армії Ісламу".

Нагадаємо, що Алан Джонстон був викрадений в секторі Газу 100 днів тому - 12 березня 2007 року. Відповідальне за викрадення угрупування "Армія Ісламу" зажадало в обмін на звільнення журналіста випустити на свободу йорданця Абу Кутада, що знаходиться в британській в'язниці по звинуваченню у співпраці з "Аль-Каїдою".