Home Події

Події

Newsru.com став текстовим через ураган "Сенді"

Скріншот з сайту newsru.comНовинний сайт Newsru.com перейшов на роботу в полегшеній версії із-за урагану "Сенді". З 30 жовтня портал, сервери якого розташовані в США, доступний в текстовому варіанті.

Крім того, на головній сторінці Newsru розміщено попередження: "У зв'язку з відключенням електрики в Нью-Йорку в роботі нашого сайту можуть бути перебої. Приносимо свої вибачення".

Читати більше...

 

Друге за величиною інформагентство Німеччини оголосило про банкрутство

Друге за величиною інформагентство Німеччини оголосило про банкрутствоВсі шість дочірніх підприємства медіахолдингу DAPD оглосили про своє банкрутство. Під загрозою втрати роботи опинилися 299 з 515 працівників холдингу.

Зарплату за вересень співробітники агентства не одержали. Джерело в агентстві повідомляє, що зарплату виплатять в жовтні і листопаді. Призначений тимчасовий керівник визначить долю агентства в кінці листопада.

Читати більше...

 

Walt Disney купує німецький телеканал у Дмитра Лесневського

Walt Disney купує німецький телеканал у Дмитра ЛесневськогоThe Walt Disney Company за інформацією німецького журналу про медіа DWDL.de, купує невеликий німецький телеканал Das Vierte.

Німецьке видання відзначає, що у американців немає контрольного пакету в ефірних каналах Німеччини, а зараз, можливо, буде.

Читати більше...

 

Marie Claire відфотошопив принцесу по частинах

Кейт Мідлтон (Кate Middleton)Кейт Мідлтон (Кate Middleton), герцогиня і дружина принца Вільяма, є мрією для редакторів журналів про моду. Запити сфотографуватися для обкладинок видань Мідлтон регулярно відхиляє. І навіть Анна Вінтур, шеф-редактор американського Vogue, дістала від неї відмову. Але дивним чином Кейт опинилася на обкладинці південноафриканської версії журналу Marie Claire. Яким чином? Дуже просто: за допомогою фотошопу, пише meedia.

Читати більше...

 

Газету Мердока the Daily можуть закрити восени

Газету Мердока the Daily можуть закрити восениСайт businessinsider з посиланням на New York Observer повідомляє про можливе закриття газети для iPad the Daily. "З чуток лічильник для газети вже цокає". Положення інноваційної газети, яка втрачає близько 30 млн. доларів в рік, визначиться після 6 листопада (коли в Америці пройдуть президентські вибори).

У жовтні минулого року у газети було 80 тисяч платних підписчиків і ще 40 що підписалися на пробну підписку безкоштовно.

Читати більше...

 
По темі...