Home Коментарі Гірший нічний кошмар Apple

Гірший нічний кошмар Apple

Невже Джонатан Айв, легендарний дизайнер Apple, збирається покинути компанію і виїхати до Великобританії?

Повідомлення в Sunday Times, на яке посилається guardian.co.uk свідчить, що Айв збирається отримати вигоду з угоди про "золотий наручник", яка означає, що він може обналічити 25 мільйонів фунтів стерлінгів в акціях. Айв хоче проводити більше часу у Великобританії, де його сини збираються піти в школу, повідомляє Times, але керівництво Apple відмовилося підтримати його переїзд. Друг сім'ї розповів, що "вони недвозначно дали йому зрозуміти, що якщо він повернеться до Англії, то не зможе далі співробітничати з ними".

Як в більшості випадків з Apple, історія є в значній мірі спекулятивною, заснованою на процесі врегулювання питання з Комісією по цінних паперах і біржах, яка відає угодою про частку Айва. Але зараз ця ситуація сприймається хворобливіше, оскільки Apple вже випробовує якусь невизначеність після лікарняної відпустки Стіва Джобса.

Другий по статусу співробітник Apple після Джобса, Джонатан Айв асоціюється з успіхом і індивідуальністю її продуктів. Стан Айва викликає набагато менший інтерес, ніж його цінність для Apple і вартостей її акцій.

На недавніх щорічних зборах Apple не було і натяку на те, що позиція Айва викликає сумнів, а також ніякого припущення, що Айв, а не діючий президент Тім Кук (Tim Cook) може замінювати Джобса постійно. Це міг би бути популярніший, хоча менш логічний вибір серед прихильників Apple, підкреслює guardian.co.uk.

Звичайно, керівництво Apple, хоча воно, очевидно, відчайдушно намагається утримати Айва, в своїх же інтересах могло б дозволити гнучкий графік в даному випадку?