Home Коментарі Главред The Daily: "Примусьте прес-секретаря Білого Дому вперше завантажити The Daily"

Главред The Daily: "Примусьте прес-секретаря Білого Дому вперше завантажити The Daily"

Джес Енджело головний редактор iPad-таблоїдуДжес Енджело головний редактор iPad-таблоїду Руперта Мердока The Daily, розіслав редакторату маніфест, що зобов'язує їх окрім «рискання по мережі» йти і робити реальні репортажі. Уривок з маніфесту публікує  nymag.com. Предмет: новини. Єгипет вичерпаний – час зосередитися на Америці.

Далі в маніфесті:

«Нам необхідно виходити і шукати оригінальніші історії по всій країні – не тільки наскрібати з мережі і дротів, але і ходити по землі і робити репортажі. Знайдіть мені дивовижну людську історію, яку пропустили інші ЗМІ. Знайдіть округ, де йде боротьба за шкільну реформу, і розкажіть історії окремих людей. Знайдіть мені факти про лиходійства і корупцію в столиці штату, які не знайшов ніхто інший. Знайдіть щось нове, ексклюзивне і дивовижне. Відшукайте стару собаку в Америці або найбагатшу людину в Північній Дакоті. Примусьте прес-секретаря Білого Дому вперше завантажити The Daily, тому що всі чекають такий матеріал. Зробіть це першими, щоб це був наш матеріал – примусьте решту ЗМІ наслідувати нас.

Це той контент, який примушуватиме людей повертатися до The Daily – ми зібрали відмінну журналістську команду, так покажемо ж світу, що ми можемо».