Home Коментарі AOL купила "газету майбутнього"

AOL купила "газету майбутнього"

Huffington PostПовідомляється, що засновник і видавець Huffington Post Аріанна Хаффінгтон і виконавчий директор AOL Тім Армстронг почали обговорювати продаж інтернет-видання на початку листопада 2010 року, обговорення продовжилося в канікули.

Офіційну пропозицію Тім Армстронг зробив Хаффінгтон по телефону в січні, пише businessinsider.com. Аріанна Хаффінгтон займе пост головного редактора AOL. У червні 2010 року американські медіа повідомляли, що переговори з HuffPo про контент-партнерство веде Yahoo!. Yahoo! був зацікавлений в придбанні компанії цілком, якщо потягне її вартість. Блог TechCrunch оцінював доходи HuffPo в 60 млн. доларів у 2011 році і в 100 млн. – у 2012-му. "HuffPo, найбільший блог в інтернеті з 25 млн. відвідувачів в місяць, може похвалитися "преміум"-контентом, який Yahoo! може продати крупним брендам за велику ціну", - писали ЗМІ.

Представник ресурсу прокоментував, що Huffington Post не збирається продавати компанію. Представник Yahoo! також не став коментувати "плітки і чутки". Проте переговори були припинені, оскільки сторони не домовилися про ціну.

Видавця і головного редактора Huffington Post 60-річну Аріанну Хаффінгтон (Arianna Huffington) в жовтні 2010 року журнал Forbes включив в список найвпливовіших представників медіабізнесу і помістив її на 28 місце. В Америці її охрестили "королевою нових медіа", тому що газету, яку вона створила у 2005 році, багато експертів називають газетою майбутнього.

У вересні 2010 року інтернет-гігант AOL зробив крупну операцію по покупці ресурсу TechCrunch.com. Джерела на ринку повідомляли, що сума операції могла скласти від 25 до $ 40 млн.

AOL LLC (що була America Online, Inc.) — американська медіакомпанія, керована Time Warner, постачальник онлайн-сервісів і електронних дощок оголошень, власник четвертої по популярності (2,12 % ) в світі пошукової системи, соціальної мережі Bebo, популярного інтернет-пейджера AIM, а також медіаплєєра Winamp.