Home Коментарі Зростання рейтингу "Російського Репортера" пов'язане не тільки з WikiLeaks

Зростання рейтингу "Російського Репортера" пов'язане не тільки з WikiLeaks

журнал "Російський Репортер"У медіахолдінгу "Експерт" не схильні зв'язувати зростання рейтингу цитованості журналу "Російський Репортер" тільки з публікаціями матеріалів WikiLeaks.

Згідно з даними рейтингу цитованості російських федеральних ЗМІ за грудень 2010 року, опублікованого компанією "Медіалогія", журнал "Російський Репортер" перемістився на три пункти вгору. "Медіалогія" пов'язує це з тим, що "29 листопада тижневик приступив до публікації секретного дипломатичного листування Державного департаменту США, одержаного від цього глобального інтернет-ресурсу Джуліана Ассанжа". У медіахолдінгу "Експерт" вважають, що те, що WikiLeaks вибрав "Російський Репортер" як свого партнера в Росії, свідчить про широку популярність професіоналізму журналістів видання.

"Дані "Медіалогії" говорять про те, що журнал "Російський Репортер" вибрав вірну стратегію - створення високопрофесійної преси і, як наслідок, підтримка до себе стійкого інтересу читачів, - прокоментувала  Стася Шульга, прес-секретар медіахолдінга "Експерт". - Також правильно вибрана тактика просування видання (робота з читачами, відкриття фотовиставок), інвестиції в якість журналу, залучення професійних журналістів і фотографів приводять до постійного збільшення частки ринку і підвищення лояльності цільової аудиторії "Російського Репортера".

Нагадаємо, що в кінці листопада "Російський Репортер" анонсував отримання для попереднього ознайомлення "частини корпусу тих документів, що стосуються листування Держдепу з приводу Росії, Грузії і України зокрема що стосуються періоду війни в Осетії", а 2 грудня 2010 року вийшов номер, головна тема якого була присвячена WikiLeaks. Матеріали проекту розміщувалися на сайті журналу на російській і англійській мовах.Також засновник WikiLeaks дав ексклюзивне інтерв'ю "Російському Репортеру".