Home Коментарі Washington Post вивчає онлайн-моделі конкурентів

Washington Post вивчає онлайн-моделі конкурентів

the Washington Post"В американської газети the Washington Post немає планів вводити зараз платний доступ до сайту, але менеджмент газети уважно стежить за підписними моделями, які запроваджують її конкуренти", - повідомляє sfnblog.com з посиланням на MediaPost.com. "Ми цікавимося платними моделями, зокрема тією, яку робить The New York Times", - сказав виконавчий директор Washington Post Co. Дональд Грехем (Donald Graham) під час конференції з медіа і комунікацій, організованою компанією UBS на початку цього тижня, пише агентство France Press.

The New York Times почне стягувати платню за доступ до свого сайту у січні 2011 року. Відвідувачі зможуть безкоштовно читати деяку кількість матеріалів, після чого їм доведеться платити. За повідомленнями, підписчики друкарської версії матимуть безкоштовний доступ до сайту.

"Ми не збираємося бути піонерами в цих експериментах, але будемо спостерігати за кожним... ми хочемо бути послідовниками на цьому напрямі",  - сказав Грехем. Якщо платний доступ доведе, що може стати джерелом виручки, газета може запровадити його.

Онлайн-виручка газети the Washington Post виросла за дев'ять місяців 2010 року на 14% до $77,8 млн.