Home Коментарі Платний доступ до сайту не підвищує лояльність читачів

Платний доступ до сайту не підвищує лояльність читачів

сайт газет The TimesЗгідно з результатами нового дослідження компанії Experian Hitwise, проведеного за замовленням Guardian News and Media, сайти газет The Times і Sunday Times, доступ до яких з кінця червня 2010 року став платним, відвідують щомісячно 54 тис людей.

Результати дослідження були поміщені в інтернеті на сайті Guardian News and Media, повідомляє pressgazette.co.uk Згідно з офіційними даними, обнародуваними News International на початку листопада, більше 50 тис підписчиків платили за доступ до сайтів The Times and Sunday Times (з моменту введення платного доступу в кінці червня). Компанія також повідомила, що ще 50 тис чол. платили за доступ до версій сайту для Kindle і iPad, а 100 тис активували свою онлайн-підписку, будучи підписаними на друкарську версію.

За даними GNM, 2,36 відсотка британських відвідувачів домена www.thetimes.co.uk у вересні читали контент, доступ до якого можливий за платню.

"Грунтуючись на цих даних ми припускаємо, що 54 тис чол. по всьому світу щомісячно відвідують платні сайти Times і Sunday Times. З 54 тис спеціально платять за доступ до сайту 28 тис. Інші - це підписчики друкарської версії, які дістають доступ до сайту як частину підписки на друкарську версію".

"41 тис відвідувачів з 54 тис знаходяться у Великобританії".

У записці GNM мовиться: "Британські відвідувачі сайту Times, які бачили контент на сайті з платним доступом, з більшою вірогідністю відвідують інші новинні сайти - включаючи Guardian, ніж відвідувачі, які не бачили платного контента. Передбачається, що введення платного доступу не підвищило лояльність читачів". До введення платного доступу сайт the Times, згідно статистиці бюро по аудиту тиражів, відвідували близько 20 млн. чоловік в місяць.

Доступ до сайту The Times і The Sunday Times коштує 1 фунт в день або 2 фунти в тиждень. iPad-версія коштує 9,99 фунтів в місяць.