Home Коментарі Об'єми мобільної онлайн-реклами в США за рік подвоїлися

Об'єми мобільної онлайн-реклами в США за рік подвоїлися

Об'єми мобільної онлайн-реклами в США за рік подвоїлисяОб'єм інтернет-реклами в США в першому півріччі 2012 року склав $17 млрд. За даними американського інтерактивного бюро реклами, це на 14 відсотків більше, ніж в першому півріччі 2011. Проте темпи зростання онлайн-реклами знизилися. У першому півріччі 2011 темп зростання склав 23 відсотки.

В бюро впевнені, що причина ослаблення темпів зростання пов'язана з макроекономічною ситуацією. У 2010 році економіка США була ослаблена, тому зростання виглядало дуже сильним.

Невизначеність в поточній економічній ситуації могла стати причиною уповільнення темпів зростання.

Партнер компанії PwC US Девід Сільверман сказав, що сповільнення темпів зростання може бути функцією економіки, що росте.

"Якщо ваша база стає більшою, кількість доларів у вас може теж стати більше, але в процентному співвідношенні результат виглядає меншим. Це природний феномен, який спостерігається кожного разу, коли база продовжує зростання", - відзначив він в інтерв'ю paidcontent.org

Найзначніший приріст показала мобільна реклама. Її показник подвоївся за рік і досяг $1,2 млрд, збільшившись з $636 млн. в першому півріччі 2011 (зростання склало > 95процентів).

Серед всіх категорій інтернет-реклами пошукова займає перше місце з показником 48 відсотків (8,1 млрд). Для порівняння, в першому півріччі 2011 року було 46 відсотків (6,8 млрд). Банерна реклама на другому місці з показником 33 відсотки (5,58 млрд), в першому півріччі 2011 року 36 відсотків (5,34 млрд).