Home Коментарі Приклад New York Times заразливий

Приклад New York Times заразливий

Приклад New York Times заразливийДоступ до сайтів німецьких газет Die Welt і Bild скоро стане платним. "До сайту Die Welt доступ стане платним вже цього року, а до сайту таблоїду Bild - в наступному", - сказав голова правління видавничої компанії Axel Springer Андреас Віле на інтернет-конференції, що проходить в Кельні. Про це повідомляє internetworld.de

Не називаючи конкретних параметрів платного доступу, Віле відзначив, що йому "це представляється так, як це зроблено в американській the New York Times". Невеликі втрати виручки від переходу на платну систему доступу до контенту газет у видавництві беруть до уваги.

Віле підкреслив при цьому, що чекає переоцінки вартості рекламних площ в інтернеті. "Хто виражає свій інтерес, купуючи статтю (на сайті) - той самий зацікавлений в цій темі в цілому(цільова аудиторія рекламодавця)", - сказав він, додавши, що "реклама в безкоштовних газетах дешева, реклама в платних продуктах цінніша - і це давнє правило".

Вже близько двох років видавництво Axel Springer вивчає питання платного контенту в інтернеті, правда, дотепер експерименти проводилися з додатками для мобільних пристроїв.